مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید جوانه و پودر آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پودر ماش جوانه زده 200 گرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز تهیه پودر ماش جوانه زدهخرید پودر ماش جوانه زده مرغوب

پودر ماش جوانه زده یکی از مفیدترین محصولات است که تاثیراتی قابل توجه بر سلامت و زیبایی دارد، این محصول سرشار از ویتامین و عناصر مفید برای بدن می باشد؛ از این رو خواص بسیاری دارد. قیمت پودر ماش جوانه زده بسته بندی شده 200 گرمی مناسب و در مقایسه با ارزش واقعی آن ناچیز می باشد؛ به همین دلیل خرید این محصول هم از نظر اقتصادی و هم به دلیل فواید بسیاری که دارد، به صرفه می باشد.

قیمت پودر ماش جوانه زده 200 گرمی

طرز تهیه پودر ماش جوانه زده

طرز تهیه پودر ماش جوانه زده پودر جوانه ماش تهیه شده از ماش های جوانه زده می باشد که برای این کار ابتدا ماش را شسته و در آب می ریزند تا بخیسد، آنگاه آن را بر روی یک سینی ریخته و پارچه ای مرطوب بر روی آن قرار می دهند و تا چند روز آن را در جای خنک و مناسب قرار می دهند و رطوبت پارچه باید در این مدت به خوبی حفظ شود تا جوانه بزند.

وقتی دانه های ماش جوانه زدند و رشد آنها به حد نصاب رسید، آنگاه پارچه را بر می دارند و ماش های جوانه زده را از هم باز می کنند و از آب دادن به آنها خود داری می شود تا ماش های جوانه زده کاملا خشک شوند و در نهایت آنها را آسیاب کرده و به شکل پودر در می آورند.

برای آن که پودر به دست آمده یک دست باشد می توانید از الک استفاده کنید و قسمت های درشت را مجدد آسیاب کرده و یک پودر نرم به دست آورید که استفاده از آن راحت تر باشد.

خرید پودر ماش جوانه زده مرغوب

خرید پودر ماش جوانه زده مرغوب پودر ماش جوانه زده نیز مانند دیگر پودر های جوانه، ارزش تغذیه ای بالایی دارند و به همین دلیل بسیار مورد توجه قرار می گیرد و در تهیه غذا و یا به شکل های مختلف می توان آن را در زنجیره غذایی خود وارد کرده و از مزایای آنها بهره مند شد.

خریداران برای خرید پودر جوانه ماش می توانند به روش های غیر حضوری اقدام کنند و نیاز های خود را در هر مقداری سفارش داده و در کوتاهترین تایم زمانی آنها را تحویل بگیرند، این محصولات با استفاده از بهترین ماش ها تولید شده اند و نکات بهداشتی برای آنها به خوبی رعایت شده است؛ از این رو طعم خوبی دارند و مصرف درست آنها بر سلامت تاثیراتی چشمگیر دارد.

قیمت فروش انواع پودر ماش جوانه زده مناسب و اقتصادی می باشد و از این رو مصرف کننده با پرداخت بهای مناسب و اندک می توانند آنها را خریداری کنند و به شکل های مختلف مورد استفاده قرار داده و از مزایای آن بهره مند شوند.

مرضیه کیانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید جوانه و پودر آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید