خانه / پودر جوانه ماش / صادرات پودر جوانه ماش درجه یک

صادرات پودر جوانه ماش درجه یک

صادرات پودر جوانه ماش به عنوان نوعی محصول گیاهی با کیفیت درجه یک و قیمت مناسب از طریق همین مرکز اینترنتی برای تمامی مناطق انجام می گیرد.

فروش پودر جوانه ماش

تولید پودر جوانه ماش

ماش به عنوان یکی از مهمترین حبوبات مورد مصرف در بین خانواده های ایرانی به صورت عمده و با روش‌های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.
همانطور که می دانید امروزه روش تولید جوانه های خوراکی در برندهای متفاوت رایج شده است. تولید پودر جوانه ماش یکی از این نمونه کارها می باشد.
پودر جوانه ماش دارای خواص و ویژگی های منحصر به فردی است که می‌توان در سنین مختلف آن را مورد استفاده قرار داد.
این محصول به صورت کاملا ارگانیک و بدون هیچ نوع ماده افزودنی تولید می‌شود و به همین دلیل قابلیت نگهداری آن به مدت یک سال روی آن درج شده است.

انواع پودر جوانه ماش موجود در بازار

  • پودر جوانه ماش آفتاب
  • پودر جوانه ماش رویسر
  • پودر جوانه ماش جوانه ساز

صادرات پودر جوانه ماش

قیمت پودر انواع جوانه ماش

پودر جوانه ماش در انواع و اقسام بسته‌بندی‌ها مورد استفاده خانواده های ایرانی قرار می‌گیرد.
فروش این محصولات هم می‌تواند به صورت فله ای انجام پذیرد و هم به صورت بسته بندی شده.
قابل توجه است که فروش پودر جوانه ماش به صورت بسته بندی شده و دارای قیمت فروش بالاتری نسبت به صورت فله ای آن است از این رو بیشتر شرکت های بسته بندی و عطاری ها ترجیح می دهند این محصول را به صورت فله ای خرید کنند تا بتوانند محصولی با قیمت مناسب در دست بگیرند.

صادرات پودر جوانه ماش

خوشبختانه امروزه در ایران کارخانه ها و شرکت های زیادی در زمینه تولید صنعتی انواع جوانه های خوراکی در حال فعالیت می باشند.
تولید پودر جوانه ماش در برندهای مختلفی در ایران در حال انجام است. به نوعی که کشور بزرگ ایران در زمینه صادرات پودر جوانه ماش به‌عنوان یک مرکز شناخته شده در بازارهای بین المللی می باشد.
پودر جوانه ماش دارای طیف کاربردی مختلفی در صنایع دارویی و غذایی است، از این‌رو طرفداران زیادی به دنبال خرید این محصول هستند.

صادرات پودر جوانه ماش

بازار فروش پودر جوانه ماش

بازار فروش پودر جوانه ماش نسبت به پودر انواع جوانه های حبوباتی و غلاتی پررونق تر است، زیرا این محصول دارای خواص مصرفی بسیار زیادی است و اکثر خانواده های ایرانی ترجیح می دهند از این محصول بیشتر استفاده نمایند.
در بازار فروش، پودر جوانه ماش به صورت بسته‌بندی های ۲۰۰ گرمی عرضه می شود.
خریداران عمده پودر جوانه ماش بیشتر سوپرمارکت ها و مراکز پخش و عطاری ها هستند، از این رو معمولا پودر جوانه ماش به صورت فله ای برای این مراکز عرضه می‌شود و قیمت فروش به صورت فله ای برای آن ها بسیار مناسب تر است.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مشاوره و فروش: خانم کياني
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09120566941
پست الکترونيکي: info@royansprouts.ir

مطلب پیشنهادی

پودر جوانه ماش آفتاب

بازار فروش پودر جوانه ماش آفتاب

بازار فروش پودر جوانه ماش آفتاب طرفداران و علاقه مندارن زیادی را به خود جذب …

پاسخی بگذارید

جوانه های رویان